Порошенко офіційно призначив членів НКРЕП

Читать на русском
Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Про це повідомляє прес-служба президента, пише «Слово і Діло».

Чи може НКРЕКП після відставки Вовка переглянути формулу Роттердам+?Президент України Петро Порошенко звільнив Дмитра Вовка з посади голови НКРЕКП. Про те, чи може новий склад НКРЕКУ переглянути скандальну формулу Роттердам +, розповіли експерти.

«Я впевнений в тому, що комісія буде працювати як по-справжньому незалежний регулятор, який зможе забезпечити ефективне функціонування ринку. Я вважаю, що конкурсна комісія відібрала дуже достойних кандидатів, які дуже відповідально будуть ставитись до своїх обов’язків», - підкреслив Президент.

Голова держави також особливо наголосив, що ці зміни мають відчути українські громадяни: «Ми маємо піклуватись про прозоре формування тарифів».

Він також підкреслив, що робота НКРЕКП має бути прозорою і зрозумілою для громадян, забезпечити ефективну антикорупційну складову і бути добре зрозумілою для міжнародних партнерів.

«Це є дуже важливий процес імплементації Закону про національного регулятора в сфері енергетики і комунальних послуг», - сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новими комісіонерами стали Олена Антонова (співробітник ДТЕК), Олександр Формагей(працював в «Центренерго» та «Укргідроенерго»), Дмитро Коваленко (співробітник НКРЕ (енергетичний департамент) та «Укренерго»), Євген Магльованний (співробітник «Держенергоефективності», раніше працював в НКРЕ по напрямку комунального сектору) та Оксана Кривенко (співробітник НКРЕ (департамент нафти та газу)).

30 травня, президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Дмитра Вовка з посади голови Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал