Український паспорт піднявся в рейтингу паспортів

Читать на русском
За рік Україна піднялася в рейтингу більше, ніж усі інші країни. Нині українці можуть без віз подорожувати в 128 країн світу.

За минулий рік Україна піднялася відразу на 20 позицій у рейтингу країн, громадяни яких можуть без віз подорожувати в інші держави.

Як повідомдляє «Слово і Діло», відповідний «індекс паспортів» оприлюднила міжнародна консалтингова компанія Henley&Partners.

Цінність українського паспорта зросла після безвізового режиму – ПорошенкоЦінність українського паспорта зросла на 20 позицій в індексі громадянств світу компанії Henley & Partners.

Зазначається, що цього року Україна показала найбільшу динаміку і розміщена на 38 місці в рейтингу.

«Порівняно з минулим роком найбільше піднялася Україна (на 20 сходинок) і займає 38 позицію в індексі. Це означає, що українці тепер можуть без віз подорожувати в 128 країн світу», - йдеться в документі.

Слід зазначити, що Україна поділяє 38 місце з Нікарагуа.

Перше місце в індексі займає Японія - громадяни цієї держави можуть без віз подорожувати в 189 країн. На другому місці розташувалися Німеччина і Сінгапур. Першу трійку замикають Фінляндія, Франція, Італія, Південна Корея, Іспанія і Швеція з безвізовим доступом до 187 країн світу.

Росія в індексі розміщена на 47-й позиції з безвізовим доступом до 118 країн.

Як повідомлялося, півроку тому Україна потрапила у трійку країн із найбільшим зростанням цінності громадянства.

Раніше у світовому рейтингу паспортів, який складався на основі кількості країн, доступних власникам паспорта для відвідування без візи, Україна посіла 42 місце.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал