Порошенко уточнив, коли здадуть першу чергу полігону «Широкий Лан»

Читать на русском
Президент Петро Порошенко поставив завдання ввести в експлуатацію першу чергу комплексу полігону Широкий лан у Миколаївській області восени цього року.

Президент Петро Порошенко поставив завдання ввести в експлуатацію першу чергу комплексу полігону Широкий лан у Миколаївській області восени цього року.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба глави держави в середу, 23 травня.

Що українські чиновники обіцяють з приводу модернізації полігонів і військових частинНа полігоні Широкий Лан сьогодні вночі сталася пожежа, загинув військовий. Слово і Діло згадувало, що українські чиновники обіцяли щодо модернізації полігонів і будівництва військових частин.

Порошенко відвідав полігон і ознайомився з ходом будівельних робіт у рамках робочої поїздки в Миколаївську область. За його словами, за рік тут було побудовано 11 казарм, кожна з яких може прийняти дві роти.

Порошенко вважає, що далеко не всі країни НАТО мають такі умови для військовослужбовців, які створюються на полігоні Широкий лан.

«Це взагалі нові підходи, оскільки одночасно будується велика їдальня, вирішене питання тепло-, енерго- і водопостачання. Військовослужбовець на полігоні зможе прийняти душ, попрати обмундирування... Будуть забезпечені всі необхідні побутові умови», - сказав президент.

Раніше повідомлялося, що повністю військове містечко нового зразка на території полігону Широкий лан відкриють до кінця поточного року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: