Скільки Мінінформполітики витратить на пропаганду на Донбасі

Читать на русском
Мінінформполітики підписало угоду з київською ТОВ Мега-прес груп на комплекс послуг із виробництва та поставки поліграфічної періодичної інформаційної продукції загальною вартістю 10,90 млн грн.

Міністерство інформаційної політики України за результатами тендера 15 травня підписало угоду з київською ТОВ «Мега-прес груп» на комплекс послуг із виробництва та поставки поліграфічної періодичної інформаційної продукції загальною вартістю 10,90 млн грн.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє «Главком» із посиланням на систему ProZorro.

Керівнику РІА «Новости-Украина» оголосили про підозру в держзрадіКерівнику РІА Новости Украина Кирилу Вишинському оголошено про підозру у державній зраді, повідомляє прес-центр СБУ.

Переможець торгів зобов’язаний двічі на місяць видавати й розповсюджувати російськомовну газету накладом 250 тис. примірників. Сюди також входять: планування номера, макетування, дизайн та стилістика, послуги головного редактора; забезпечення підготовки інфо- та фотоматеріалів; літературне редагування; верстка; коректура тощо.

Згідно з умовами договору, «Мега-прес груп» забезпечує поставку та безадресне, безкоштовне розповсюдження газети на території Донецької та Луганської областей. Щоб уникнути теоретичного шахрайства, Міністерство інформполітики поставило вимогу до розповсюджувача залучати державні обласні адміністрації, пункти перетину ліній розмежування, відділення банків, у яких здійснюються соціальні виплати, силові структури (підрозділи ЗСУ, НГУ, ДПС) та інші держустанови й організації.

Крім цього, не менш ніж третина з кожного тиражу видання має роздаватися населенню, яке проходить контрольні пункти в’їзду-виїзду через лінію зіткнення в межах Донецької та Луганської областей.

Міністерство запланувало 22 випуски газети загальним обсягом 8 сторінок. Конкурентом на торгах виступила ще одна столична фірма «Август трейд» із пропозицією вищою на 5,2%.

Водночас міністерство не допустило до самого аукціону дві компанії – ТОВ «Мекс Адвертайзинг» і «Центр трудової реабілітації інвалідів «Друкарський дім», заснований на власності Донецької обласної організації інвалідів ВОІ СОІУ. Основні претензії замовника стосувалися відсутності документів щодо руху коштів за 2015-2017 роки, а також не було документального підтвердження наявності матеріально-технічної бази та обладнання.

Нагадаємо, керівника РІА «Новости-Украина» Кирила Вишинського етапують із Києва до Херсона для обрання запобіжного заходу. За версією СБУ, після повернення з Росії до Києва Вишинський і ще кілька журналістів розгорнули діяльність із підтримки сепаратистів «ДНР» і «ЛНР».

Під час обшуків у керівника РІА «Новости-Украина»а виявили два паспорти – російський та український. Також у нього був знайдений орден РФ за «повернення» Криму.

Генпрокурор України Юрій Луценко пізніше розповів, що працівники РІА «Новости-Украина» підозрюються в державній зраді.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.