Кремль відреагував на нові санкції США

Читать на русском
МЗС Росії назвало рішення США запровадити нові санкції бажанням відплатити за фіаско ракетної атаки проти Сирії.

МЗС Росії назвало рішення США запровадити нові санкції «бажанням відплатити за фіаско ракетної атаки проти Сирії».

Про це передає «Слово і Діло».

Експорт російських озброєнь: США вводить санкції проти компанії РФВашингтон вводить санкції проти компанії «Рособоронекспорт», звинувачуючи її в порушенні режиму нерозповсюдження озброєнь.

На думку Москви, про це свідчить включення в американський список санкцій Гатчинського навчального центру зенітних військ Військово-космічної академії імені А.Ф. Можайського та 183-го гвардійського зенітного ракетного полку Збройних сил РФ. «Мабуть, за те, що добре вчили і інструктували воїнів сирійської протиповітряної оборони, які збили велику частину ракет західних агресорів», - сказано в повідомленні.

Коментуючи санкції проти Головного розвідувального управління Генерального штабу ЗС Росії та компанії Рособоронекспорт, МЗС РФ зазначило, що «американці забули, що вже не раз ввели проти них санкції, і задумали знову загрожувати нам тим, чим не зуміли налякати раніше».

МЗС РФ заявило, що економічним або військовим тиском Росію не можна змусити відмовитися від відстоювання власних інтересів та підтримки своїх партнерів.

«Прагнення будь-яким способом утримати одноосібне домінування в світі штовхає США на нераціональні, а часом просто небезпечні кроки», - сказано в повідомленні.

МЗС РФ порадило американським політикам «не переоцінювати свої сили».

Як повідомлялося, Держдепартамент США запровадить санкції проти оборонних структур РФ, Китаю та інших країн за порушення американського законодавства щодо нерозповсюдження зброї масового знищення.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: