Українці без декларацій із лікарями потраплять до «червоного списку»

Читать на русском
На українців, які не підписали декларації з лікарями, нібито будуть виділяти всього 240 грн замість належних від 370 до 1480 грн/рік.

В Україні влітку фінансувати лікарні почнуть за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Якщо пацієнти не підписали декларації з лікарями, на них будуть виділяти замість належних від 370 до 1480 грн/рік всього 240 грн.

Медична реформа в Україні: час обирати сімейного лікаряОдин з етапів медичної реформи в Україні стартує з 1 квітня та дає можливість кожному з нас обрати сімейного лікаря. Ми розібралися, скільки загалом має відбутися змін у медичній галузі та коли вони мають завершитися.

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться в матеріалі Обозревателя від четверга, 3 травня.

За даними ЗМІ, громадян країни без декларацій внесуть у «червоний список». Обслуговуватися вони зможуть тільки за місцем реєстрації.

«Якщо прийти в будь-яку іншу лікарню - в першу чергу запропонують заповнити декларацію, а вже після цього - медичне обслуговування», - йдеться в матеріалі.

Раніше Міністерство охорони здоров'я України затвердило порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Нагадаємо, після введення медичної реформи спостереження за вагітністю і пологи залишаться в списку безкоштовних для пацієнта послуг.

Перед цим Міністерство охорони здоров'я скасувало талони, звітність з диспансерного огляду і обов'язкові медичні карти для вступу до школи.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал