Названі професії з найвищими зарплатами в Україні

Читать на русском
Найвищу заробітну плату за підсумками березня 2018 року отримували працівники у сфері авіаційного транспорту – 31,7 тисячі гривень, що на 4 відсотки більше, ніж у лютому.

Найвищу заробітну плату за підсумками березня 2018 року отримували працівники у сфері авіаційного транспорту – 31,7 тисячі гривень, що на 4 відсотки більше, ніж у лютому.

Про це свідчать дані Державної служби статистики, пише «Слово і Діло».

За рік до виборів в Україні регулярно підвищуються зарплати та пенсіїЦікавий факт – за кожного українського президента за рік до виборів підвищувалися зарплати та пенсії, а зростання тарифів зупинялося.

Друге місце посідає фінансова та страхова діяльність. Середня зарплата в галузі становить 17,7 тис. грн, що на 22,6% більше, ніж місяцем раніше.

ІТ-галузь посідає третє місце в рейтингу найбільш високооплачуваних професій. У середньому працівники цієї галузі в березні отримували 13,8 тис. грн.

У регіональному розрізі найбільш високі зарплати отримують працівники в Києві (13,4 тис. грн), Київській (8,4 тис. грн), Донецькій (8,9 тис. грн) і Дніпропетровській областях (8,4 тис. грн).

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні підвищили мінімальну зарплату до 3723 грн на місяць.

Президент України Петро Порошенко заявив, що її підвищать до 4100 грн. Але за кілька днів Кабмін відповів, що в нього немає таких розрахунків, а підвищення можливе за умови економічного зростання в державі.

При цьому в середині квітня Міністерство фінансів заявило, що не бачить можливості для перегляду розміру мінімальної зарплати в Україні до рівня 4,2 тис. грн.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також зазначив, що наразі немає можливості для ухвалення рішення про підвищення мінімальної зарплати.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал