Суд в Росії продовжив арешт політв'язню Павлу Грибу

Читать на русском
Жовтневий райсуд Краснодара продовжив 19-річному українському політв'язню Павлу Грибу термін утримання в СІЗО ще на два місяці - до 4 липня.

Жовтневий райсуд Краснодара продовжив 19-річному українському політв'язню Павлу Грибу термін утримання в СІЗО ще на два місяці - до 4 липня.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомляє Громадське з посиланням на батька ув’язненого Ігоря Гриба.

Ув'язненому Грибу вперше дозволили говорити з консулом українською мовоюУкраїнський консул 22 лютого зустрівся з українцем Павлом Грибом, якого утримують у СІЗО Краснодара.

За його словами, засідання суду відбулось у закритому режимі у суботу, 28 квітня. Суддя, побачивши українського консула та матір Павла Гриба, попросив їх залишити приміщення суду. Особистого побачення з матір'ю Павлу так і не надали.

Раніше батько Павла повідомляв, що до сина в російському СІЗО застосовують психологічний тиск, зокрема обмежують у харчуванні. Реальний стан здоров'я ув'язненого невідомий, бо нього не пускають лікарів. Батько додав, що зовнішність Павла дуже сильно змінилася.

Нагадаємо, Павло Гриб зник у Білорусі 24 серпня 2017 року. Його батько, який раніше працював у Державній прикордонній службі України, відразу припустив, що його викрали працівники ФСБ РФ.

7 вересня генеральне консульство України в Ростові-на-Дону отримало повідомлення від ФСБ РФ в Краснодарському краї про затримання Гриба в СІЗО Краснодара.

ФСБ РФ звинувачує його в «тероризмі» (ст. 205 Кримінального Кодексу РФ, санкція статті передбачає позбавлення волі від десяти до 15 років).

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: