Понад 200 українських туристів не змогли вилетіти з Шарм-ель-Шейха

Читать на русском
понад 200 українських туристів не змогли вилетіти з Шарм-ель-Шейха та очікують на відправлення до Львова.

Начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що понад 200 українських туристів не змогли вилетіти з Шарм-ель-Шейха та очікують на відправлення до Львова.

Про це повідомляє 112 Україна, пише Слово і Діло.

«За інформацією туроператора та українського консула, громадяни України, які не змогли повернутися до Львова вчора, наразі перебувають в одному з готелів міста. Частина з них залишалася в аеропорту», - заявив він.

Кирилич нагадав, що з урахуванням вимог адміністрації аеропорту та надзвичайного стану у країні, особи можуть перебувати у приміщенні аеропортів не більше 2 годин.

«Тому частині людей, які лишалися в аеропорту, довелося відбути до готелю і там очікувати на своє повернення в Україну... Туроператор забезпечує усі потреби, які виникають у таких ситуаціях, за власний кошт», - запевнив він.

Антитерористичні заходи в Єгипті: як захищають туристівВ Єгипті продовжили режим надзвичайного стану, а українців закликали утриматися від поїздок до країни. Як влада Єгипту бореться з тероризмом, розповіли експерти.

За його словами, прибуття літака з України, який забере туристів, очікується після обіду.

Він уточнив, що аеропорт Львова не мав можливості прийняти літак, замовлений туркомпанією у авіакомпанії EGYPTAIR, тому довелося замовляти літак з України.

Нагадаємо, МЗС не рекомендує українцям відвідувати деякі райони Єгипту.

14 квітня влада Єгипту продовжили режим надзвичайного стану в країні ще на три місяці.

Згідно з документом, надзвичайний стан в Єгипті передбачає введення комендантської години. Це необхідно силам безпеки для «вжиття заходів, необхідних для протидії загрозам і фінансуванню тероризму та забезпечення безпеки у всіх частинах країни».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...