Норвегія надасть Україні транш на мільйони

Читать на русском
Норвегія виділить 3,6 мільйона євро в рамках реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Норвегія виділить 3,6 мільйона євро в рамках реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Як пише «Слово і Діло», про це в середу, 4 квітня, повідомляє «Укрінформ».

Євросоюз виділить 50 мільйонів євро для ДонбасуУ Брюсселі Україна і Євросоюз підписали угоду Підтримка ЄС для сходу України, яка передбачає надання Україні 50 млн євро на підтримку Луганської та Донецької областей.

«Уряд Норвегії ухвалив нове зобов'язання про нецільовий добровільний вклад на суму 34 мільйони норвезьких крон (приблизно 3,6 мільйона євро) для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки», – повідомили в Раді Європи.

Постійний представник Норвегії в Раді Європи, посол Єлизавета Валаас, коментуючи це рішення, зазначила прихильність її країни підтримці зусиль України, зокрема в процесі реформування.

«Норвегія має тверду політичну й фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною, спрямовану на підтримку реформ», – сказала Валаас.

Тепер внесок Норвегії до бюджету Плану дій РЄ для України становитиме близько 4,6 млн євро.

Нагадаємо, в лютому 2018 року Рада Європи затвердила План дій для України. Його бюджет становить 29,5 млн євро. Заходи Плану дій спрямовані на підтримку конкретних реформ, які мають привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права та демократії.

Як повідомлялося, Німеччина надала Україні за останні 3 роки 800 млн євро фінансової допомоги.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал