Україна збільшила обсяг транзиту газу

Читать на русском
За підсумками березня обсяг транзиту природного газу через територію України збільшився на 21,3% порівняно з аналогічним періодом 2017 року і становив 8,1 млрд кубометрів.

За підсумками березня обсяг транзиту природного газу через територію України збільшився на 21,3% порівняно з аналогічним періодом 2017 року і становив 8,1 млрд кубометрів.

Про це повідомляє Укртрангаз у понеділок, 2 квітня, передає «Слово и Діло».

«Газпром» збільшив транзит газу через УкраїнуПершого лютого газ через територію України транспортувався в обсязі 181,9 млн куб. м за добу, а до 17 лютого цей показник зріс до 221,3 млн куб. м за добу.

Зазначається, що компанія вчасно й у повному обсязі виконувала заявки на транспортування газу, незважаючи на систематичне недотримання російським Газпромом контрактних тисків у магістральних газопроводах на вхідних точках в українську ГТС.

При цьому середньодобовий транзит у березні становив 260 млн куб. м, що майже на 50 млн/доба, або на 22%, більше, ніж у лютому 2018 року.

«За результатами першого кварталу 2018 року транзит газу з РФ по території України зменшився до 20,1 млрд куб. м, що на 3,1 млрд куб. м, або на 13,3%, менше, ніж за перші три місяці минулого року», - повідомили в Укртрансгазі.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року через ГТС у Європу було поставлено рекордний обсяг газу за останні вісім років - 93,5 млрд кубометрів.

Нагадаємо, через потепління в квітні Україна зменшила імпорт природного газу з країн Європи до мінімуму.

Раніше внаслідок холодної зими Україна збільшила видобуток газу з підземних сховищ.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...