Тимошенко подала декларацію за 2017 рік

Читать на русском
Голова «Батьківщини» і народний депутат Юлія Тимошенко подала електронну декларацію за 2017 рік.

Голова «Батьківщини» і народний депутат Юлія Тимошенко подала електронну декларацію за 2017 рік.

Вона опублікована на сайті НАЗК, передає «Слово і Діло».

Згідно з цим документом, з 1 січня 2017 року Тимошенко орендує будинок в Козині Обухівського району Київської області площею 588 квадратних метрів. З цієї ж дати вона отримала право користування чотирма земельними ділянками в Козині загальною площею 6106 квадратних метрів. Право власності на будинок і дві земельні ділянки, якими користується Тимошенко, належить Шараповій Тетяні Валеріївні. Ще дві ділянки знаходяться у власності Уляхіної Антоніни Миколаївни.

У декларації зазначено наручний годинник чоловіка нардепа Олександра Тимошенко марок Vacheron Constantin і Corum і ряд ювелірних виробів, що належать самій Юлії Тимошенко, таких виробників, як Mikimoto, Chanel, Dinh Van, Cartier і Chopard.

Чоловікові Юлії Тимошенко належать два автомобілі - Mercedes-Benz GL-350 CDI 2014 року випуску, вартість якого на момент придбання в 2014 році склала більше 1,2 млн грн, і ГАЗ 14, який теж був придбаний в 2014 році за 79,7 тисячі гривень. У власності самої Юлії Тимошенко автомобілів немає.

Олександру Тимошенко належать 25% ТОВ «Геофорс», яке оцінюється в декларації в 1 млн грн і 100% ТОВ Леді Ю, оціненого в 35 тисяч гривень. У декларації також зазначено, що Олександр Тимошенко є кінцевим бенефіціарним власником цих підприємств.

Юлія Тимошенко отримала в 2017 році 225 тисяч гривень заробітної плати за роботу народного депутата і ще майже 253 тисяч гривень на виконання депутатських повноважень. Вона також отримала 81,7 тис. грн відсотків від вкладу в Ощадбанку, який становить більш 614 тисячі гривень.

Олександр Тимошенко отримав майже 245 тисяч гривень доходу від чеської компанії Britico Product sro і 3,3 млн грн доходів від підприємницької діяльності. Він також тримає 21 тис. грн і 28 тисяч доларів в ПАТ «Мегабанк» та 1000 грн в Українському будівельно-інвестиційному банку.

Крім того, у Олександра Тимошенко є 194 тисячі євро, 360 тисяч гривень і 357,7 тисячі доларів готівкою. А у Юлії Тимошенко є 290 тисяч гривень готівкою.

У декларації також зазначено витрати в сумі 185 тисяч гривень на придбання нерухомого майна.

Раніше повідомлялося, що свою декларацію подав президент України Петро Порошенко.

Також про свої доходи відзвітував спікер парламенту Андрій Парубій.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал