Рада дозволила легалізацію самобудів

Читать на русском
Парламент дозволив до 31 грудня 2018 року здійснити легалізацію об'єктів будівництва, які були збудовані без дозволу до 9 квітня 2015 року.

Парламент дозволив до 31 грудня 2018 року здійснити легалізацію об'єктів будівництва, які були збудовані без дозволу до 9 квітня 2015 року.

Як пише «Слово і Діло», за ухвалення відповідного законопроекту №3696 проголосували 276 нардепів.

Ринок оренди житла: що не так і як вивести з тініМінрегіон розробляє законопроект, який може змінити правила оренди житла й вивести ринок із тіні. Про те, що необхідно змінити та якою є оптимальна схема для всіх учасників, розповіли експерти.

Згідно з документом, легалізації підлягають збудовані в період із 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв. м, господарські (присадибні) будівлі та споруди загальною площею до 300 кв. м, а також збудовані до 12 березня 2011 року будівлі та споруди сільськогосподарського призначення.

При цьому право на легалізацію не поширюється на багатоповерхові житлові будинки та об'єкти, збудовані з суттєвими порушеннями законодавства, а також будівельних норм і правил.

Нагадаємо, що в першому читанні цей законопроект був ухвалений парламентом ще восени 2016 року.

За даними «Слова і Діла», мер столиці Віталій Кличко пообіцяв прибрати незаконні МАФи біля виходів із метро. Крім того, в списку обіцянок Кличка – розробити єдиний стандарт вигляду МАФів. Повне досьє мера Києва – за посиланням.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал