У Росії помер актор Олег Табаков

Читать на русском
У 82-річному віці пішов із життя радянський і російський актор, режисер театру і кіно, народний артист СРСР Олег Табаков.

У 82-річному віці пішов із життя радянський і російський актор, режисер театру і кіно, народний артист СРСР Олег Табаков.   Як інформує «Слово і Діло», про це повідомляють російські ЗМІ.

Останні кілька місяців Олег Табаков перебував у лікарні – він був шпиталізований наприкінці листопада 2017 року. Відтоді про стан артиста надходили суперечливі новини: спочатку повідомлялося, що Табаков захворів на пневмонію й незабаром випишеться з лікарні, згодом стало відомо, що ситуація зі здоров'ям в актора більш серйозна – його підключили до апарату штучного дихання, він не може говорити, зберігаючи при цьому орієнтацію в просторі й часі.

У січні 2018 року новини були втішними: повідомлялося, що актор іде на поправку. Проте вже через місяць стало відомо, що більшу частину часу Табаков проводить у стані штучної коми. Медики встановили, що організм артиста настільки слабкий, що просто не справляється з найменшими навантаженнями.

Весь цей час поруч із ним перебували рідні та близькі.

Нагадаємо, багато фільмів за участю Олега Табакова стали класикою радянського кіно. Зокрема, він знімався в таких фільмах, як «Сімнадцять миттєвостей весни», «Війна і мир», «Д'артаньян і три мушкетери», «Кілька днів із життя Обломова», «Людина з бульвару Капуцинів» та багатьох інших. Крім цього, за плечима артиста робота в Театрі ім. Чехова та «Табакерці».

Як відомо, Табаков підтримував антиукраїнську політику Путіна. Інтерв'ю російського видання «Вести» так і називалося: «Олег Табаков: Крим не має жодного стосунку до України». Серед іншого, в ньому можна почути, що «Крим повернувся до своєї сім'ї», що українці мали бути «розумнішими», не дискутувати, а сказати росіянам «вибачте нас, Христа ради, ми на халяву купилися», й що «Жодного стосунку Крим до України, залежної й незалежної, не має!».

Також повідомлялося, що ЄС не визнає вибори в анексованому Криму.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: