#Нафтогазпереміг. Україна виграла суд у «Газпрому»

Читать на русском
Стокгольмський арбітраж зобов'язав російську компанію Газпром доплатити Нафтогазу України $ 4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Стокгольмський арбітраж зобов'язав російську компанію Газпром доплатити Нафтогазу України $ 4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомили в прес-службі української компанії.

Таким чином, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на поставку і транзит газу Газпром повинен доплатити НАК $ 2,56 млрд.

Як зазначається, Нафтогаз в арбітражі хотів витребувати від Газпрому близько $ 16 млрд, перегляду тарифів, розблокування віртуального реверсу і можливість оформлення транзитного контракту на іншого оператора.

Судовий спір із «Газпромом»: чи доведеться Україні купувати російський газ?У Нафтогазі заявили, що виграли суд у Стокгольмі. Про те, що означає рішення суду в Стокгольмі, та чи потрібно купувати газ у Газпрому, розповіли експерти.

Нагадаємо, 22 грудня в Нафтогазі України заявили, що виграли арбітраж проти російського Газпрому за контрактом на поставку газу по всіх спірних питаннях. Зокрема, Стокгольмський арбітраж знизив ціну російського газу для Нафтогазу в II кварталі 2014 року майже на 27,4% - до 352 доларів з 485 доларів за 1 тис. Куб. м.

Зазначалося, що завдяки перегляду контрактної ціни, Нафтогаз зекономив на придбаному в 2014-2015 р газі 1,8 млрд доларів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал