Кожен третій українець працює нелегально

Читать на русском
В Україні рівень тіньової зайнятості серед населення становить 50 відсотків працівників від числа працевлаштованих офіційно.

В Україні рівень тіньової зайнятості серед населення становить 50 відсотків працівників від числа працевлаштованих офіційно.

Про це повідомив голова Держслужби України з питань праці Роман Чернега, передає «Слово і Діло» з посиланням на УНІАН.

Безробіття в Україні: динаміка за останній рікБезробіття в Україні за минулий рік порівняно з 2016 роком скоротилося. За даними Держстату, безробітними залишаються майже 355 тисяч українців.

Зазначається, що Міжнародна організація праці (МОП) проводила оцінку рівня тіньової економіки, й за результатами оцінки близько 50% працівників в Україні від офіційно зайнятого числа людей працюють у «тіні», а зайнятих у нас близько 10-12 млн.

Він додав, що робота з нелегальним працевлаштуванням активно проводиться й у 2018 році одним із пріоритетних напрямків роботи служби є зниження рівня тіньової зайнятості.

Павло РозенкоВіце-прем'єр-міністр України
Розенко обіцяє, що зростання безробіття в Україні не будеСказано 3 лютого 2017 р.Статус обіцянки: Архів

Нагадаємо, що 14 лютого Кабінет міністрів України затвердив план заходів на 2018 рік щодо реалізації стратегії подолання бідності.

Відзначимо, що за підсумками січня 2018 року кількість безробітних в Україні збільшилася на 24,5 тис. осіб – до 378,9 тис. проти 354,4 тис. у грудні 2017 року.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.