Голова розвідки США назвав фактом «втручання» РФ в вибори

Читать на русском
Москва заперечує встановлені факти, кажучи, що не втручалася в американські вибори 2016 року.

Москва заперечує встановлені факти, кажучи, що не втручалася в американські вибори 2016 року.

Про це заявив директор Національної розвідки США Ден Коутс на Мюнхенській конференції з безпеки, пише «Слово і Діло».

Втручання у вибори: США опублікували список обвинувачених росіянМіністерство юстиції США опублікувало список з 13 громадян Росії, які звинувачуються у втручанні в президентські вибори у 2016 році.

«Я здивований тому, що росіяни приїжджають сюди щороку, щоб, по суті, заперечувати встановлені факти», - сказав він.

Коутс підкреслив, що у американської розвідки «немає підстав сумніватися» в спробах втручання з боку Росії, так як відомості про «російську участь» з'явилися ще рік тому.

«Все, що сталося з тих пір, а мова йде про збір інформації та розвіддані, підтвердило правильність цієї оцінки», - додав глава розвідки.

Так, він назвав абсолютно незаперечними звинувачення спецпрокурора Роберта Мюллера проти 13 росіян, нібито причетних до спроб втручання у вибори.

Напередодні голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що не збирається реагувати на доповідь США про «втручання» у вибори, оскільки Вашингтон не навів жодних фактів на користь своїх тверджень.

Офіс спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує передбачуване російське втручання у вибори президента США, висунув звинувачення проти 13 громадян РФ, які можливо пов'язані з петербурзькою «фабрикою тролів».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.