В «Укрзалізниці» назвали причину підвищення цін

Читать на русском
Якість сигналу Wi-Fi в швидкісних поїздах можуть поліпшити за рахунок включення цієї послуги в вартість квитка, оскільки нинішній підрядник не дуже якісно виконує роботи.

Якість сигналу Wi-Fi в швидкісних поїздах можуть поліпшити за рахунок включення цієї послуги в вартість квитка, оскільки нинішній підрядник не дуже якісно виконує роботи.

Про це повідомив виконуючий обов'язки керівника «Укрзалізниці» Євген Кравцов в інтерв'ю «УНІАН», пише «Слово і Діло».

«Відносно Wi-Fi, то він присутній в швидкісних поїздах. Те, що є зараз, - це безкоштовна послуга. Є контракт з підрядником, проте вони не дуже якісно виконують роботи. Ми розглядаємо можливість поліпшити якість сигналу, але це додаткові витрати. Нам доведеться включати це у вартість квитка. І це нормально, адже якщо ви подивитеся на інтернет у поїздах в інших країнах, то там він платний», - зазначив він.

Ще, за його словами, є варіант використання реклами як джерела покриття витрат.

«Але є питання, що це може працювати на стаціонарних об'єктах, де менші витрати на інфраструктуру. Ми розглядаємо такий варіант для вокзалів», - розповів Кравцов.

«Якщо говорити про нічні поїзди, то там вкладення будуть набагато більше, тому що вони курсують по всій нашій мережі і покриття Wi-Fi мережею такого полігону - це дуже великі капітальні інвестиції», - додав він.

Також Кравцов зазначив, що досить складна ситуація з наявністю розеток у вагонах.

«Розетки можливо зробити при капітальному ремонті або під час закупівлі нових вагонів. На сьогодні близько 30% купейних поїздів мають розетки, СВ - близько 80%. У плацкартах складніше», - сказав він.

Інтернет за технологією Wi-Fi зараз є у всіх швидкісних поїздах «Укрзалізниці».

Раніше в «Укрзалізниці» заговорили про запровадження Duty Free у міжнародних поїздах.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...