Вертольоти Авакова: міністр розповів про техніку для загону порятунку

Читать на русском
В Україні в 2018 році створять мобільний загін служби реагування з 55 вертольотами, які забезпечать систему покриття в усій країні на випадок надзвичайних ситуацій.

В Україні в 2018 році створять мобільний загін служби реагування з 55 вертольотами, які забезпечать систему покриття в усій країні на випадок надзвичайних ситуацій.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час свого виступу в Хмельницькому в п'ятницю, 26 січня, повідомляє «Слово і Діло».

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ України
Аваков обіцяє, що автономні модулі для розмінування будуть закуплені для всіх вибухотехнічних службСказано 20 серпня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

«Дві тисячі вісімнадцятий – це рік, коли Україна отримає перший передовий мобільний загін служби реагування», – сказав Аваков.

За його словами, великий контракт, який МВС України вже кілька місяців готує спільно з Держслужбою з надзвичайних ситуацій, Національною гвардією та поліцією, передбачає отримання близько 55 вертольотів марки Airbus.

Аваков уточнив, що вертольоти дозволять «забезпечити систему покриття в усій країні, починаючи від реагування на надзвичайні ситуації, пожежі, виклики кримінального характеру й закінчуючи медичними питаннями, коли потрібно буде доправити в критичних ситуаціях хворого з невеликого села безпосередньо до фахівця».

Нагадаємо, в Кременчуці впав вертоліт.

Згідно з моніторингом «Слова і Діла», за час перебування на посаді міністра внутрішніх справ Аваков роздав 142 обіцянки, з яких виконав 66, а 43 – провалив. Рывень відповідальності міністра – 46%.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: