Обіцянка політика

  • Міністр внутрішніх справ України
  • Член Ради національної безпеки і оборони України

Аваков обіцяє, що автономні модулі для розмінування будуть закуплені для всіх вибухотехнічних служб

20 серпня 2016 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв, що додаткові автономні модулі для розмінування будуть закуплені для всіх вибухотехнічних служб країни.
У процесі
Сказано 20 серпня 2016 р.
Перевіряється

Джерело

  • http://www.mvs.gov.ua/ua/news/2464_Arsen_Avakov_Avtonomni_moduli_dlya_rozminuvannya_budut_pridbani_dlya_vsih_vibuhotehnichnih_sluzhb_kraini_FOTO.htm
  • Лист Міністерства внутрішніх справ України від 9 грудня 2016 року
  • Лист МВС від 9 січня 2018 року
  • Лист МВС від 6 листопада 2018 року

Результат

Відповідно до листа Міністерства внутрішніх справ України від 9 грудня 2016 року, у 2016 році вибухотехнічні підрозділи Нацполіції додатковими автономними модулями для розмінування (робототехнічними комплексами) не забезпечувалися. У піротехнічних підрозділах ДСНС відсутні на оснащенні автономні модулі для розмінування і у поточному році їх закупівля не проводилась.

Відповідно до листа МВС від 9 січня 2018 року, у 2017 році процедур закупівель додаткових автономних модулів для розмінування не проводилось.

Відповідно до листа МВС від 6 листопада 2018 року, в поточному році процедур закупівель додаткових автономних модулів для розмінування для потреб Національної гвардії України не проводилося.

Редакція «Слова і Діла» відправила запит на отримання доступу до публічної інформації.