Порошенко роздав держнагороди тисячам осіб

Читать на русском
Минулого року Державне управління справами відповідно до указів президента Петра Порошенка видало 1918 орденів і 3610 нагрудних знаків.

Президент Петро Порошенко в 2017 році нагородив орденами майже 2 тисячі осіб.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомили в Державному управлінні справами (ДУС), пише LIGA.net.

Як стало відомо, минулого року, відповідно до указів президента про нагородження держнагородами, ДУС видало 1918 орденів, 3610 нагрудних знаків до почесних звань, у тому числі 2492 – до звання «Мати-героїня», 34 відзнаки президента та 1395 медалей.

Також у 2017 році була видана 55 561 відзнака президента «За участь в АТО», 5401 відзнака глави держави «За гуманітарну участь в АТО», повідомили у відомстві.

У ДУС зазначили, що в 2017 році касові видатки держбюджету на виготовлення нагород і пам'ятних знаків становили 20 450,77 тис. грн, фактичні – 15 577,79 тис. грн.

Також у Держуправлінні справами підкреслили, що закуповують нагородну продукцію відповідно до чинного законодавства з питань державних закупівель.

Порошенко нагородив Умерова та ЧийгозаПорошенко нагородив заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза орденами За заслуги II і III ступеня відповідно.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» II ступеня заступника голви Меджлісу Ільмі Умерова, III ступеня – Ахтема Чийгоза.

Такж повідомлялося, що Порошенко підписав указ про надання звання «Мати-героїня» 956 українкам.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: