Чубаров різко відповів на заяву Путіна щодо повернення кораблів

Читать на русском
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав заяву російського президента Путіна про повернення українських кораблів з Криму «принизливою подачкою».

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав заяву російського президента Путіна про повернення українських кораблів з Криму «принизливою подачкою».

Про це він написав у своїх двох постах на сторінці Facebook, повідомляє «Слово і Діло».

Чубаров розповів про фактори, які допоможуть повернути КримГолова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров привітав усіх, хто святкує 7 січня Різдво і висловив упевненість в тому, що Крим буде звільнений від російських окупантів.

«Бандит, вже відчуваючий своєю підлою душею неминучість міжнародного суду і справедливої кари за скоєні ним злочини, поки ще не може зупинитися у своїх потугах принизити Україну ... А завершиться тим, що одночасно з поверненням Криму уряд Росії виплатить компенсацію Україні за катастрофічні наслідки тимчасової окупації Криму і розв'язаної на сході України війни», - вважає Чубаровю

«Тим, хто вже клюнув на принизливу подачку Путіна: якщо у вас немає честі і національної гордості, то хоча б не виносьте їх на вселенську ганьбу. Не треба тішити ворога і розчаровувати друзів. Та просто не ганьбить Україну!», – написав Чубаров.

«Просто знайте, вистоїмо і повернемо все – Крим, Донбас, звільнимо співгромадян!», – додав він.

Раніше Путін заявив, що Росія готова передати Україні військові кораблі і авіатехніку з окупованого Криму.

Командувач військово-морськими силами Ігор Воронченко у відповідь зазначив, що практично вся техніка, яка лишалась на території окупованого Криму, була відремонтована.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: