Гриневич уточнила, якою буде зарплата у педагогів

Читать на русском
За підрахунками Міністерства освіти і науки середня зарплата шкільного вчителя в січні 2018 року становитиме 7600 гривень.

За підрахунками Міністерства освіти і науки середня зарплата шкільного вчителя в січні 2018 року становитиме 7600 гривень.

Як інформує «Слово і Діло», про це сьогодні, 11 січня, розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич, повідомляється на офіційному сайті Міносвіти.

Лілія ГриневичМіністр освіти і науки України
Гриневич обіцяє, що у 2017 році 25 тисяч вчителів пройдуть через систему підвищення кваліфікаціїСказано 31 січня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Сьогодні на засіданні уряду ухвалили дві постанови, які регулюють збільшення заробітних плат для вчителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%», – зазначила Гриневич.

За її словами, розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростуть від 20% до 30%. Встановлена й нижня межа такої надбавки – щонайменше 5%.

Зокрема, щонайменше 20% надбавки мають отримувати вчителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи, та вчителі української мови і літератури шкіл із навчанням мовами національних меншин.

З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов'язково має поширитися не лише на педагогів, які отримують зарплату за кошти державного бюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, які отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователів дитсадків, майстрів у професійно-технічних навчальних закладах та інших, наголосили в МОН.

Міністр освіти Гриневич озвучила зарплату за груденьЗаробітна плата міністра освіти і науки Лілії Гриневич за грудень склала 76 600 гривень, зокрема 40 тисяч склала матеріальна допомога.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів ухвалив рішення збільшити посадові оклади педагогічних працівників на 25% із 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, підвищення зарплат учителям анонсувала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Також Гриневич розповіла, скільки грошей виділено на науку в 2018 році.

Як відомо, міністр освіти Лілія Гриневич провалила обіцянку й не змогла в 2017 році відправити 25 тисяч вчителів, які взяли у вересні перший клас, на систему підвищення кваліфікації.

Раніше міністр заявила про те, що хоче використовувати досвід Латвії в українському законі про освіту.

Загалом в активі Лілії Гриневич 52 обіцянки, з яких 26 вона виконала, а 7 – провалила. Рівень її відповідальності – 50%.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...