У трьох регіонах Болгарії хочуть провести референдум про відокремлення

Читать на русском
У Болгарії сепаратисти мають намір організувати референдум про відокремлення трьох регіонів – Відін, Враца та Монтана, а після здобуття незалежності приєднатися до Румунії.

У Болгарії сепаратисти мають намір організувати референдум про відокремлення трьох регіонів – Відін, Враца і Монтана, а після здобуття незалежності приєднатися до Румунії.

Про це повідомляє болгарський канал «Нова», пише «Слово і Діло».

Лідери сепаратизму: чиїми руками Росія розриває Україну«Слово і Діло» зібрало докупи імена всіх людей, кого в Україні звинувачують в організації сепаратистського руху.

Організатор акції протесту та ініціатор збору підписів Борис Каменов розповів, що однією з причин такої ініціативи є високий рівень корупції. Відповідаючи на запитання, чому північно-західні регіони хочуть стати частиною Румунії, Каменов заявив, що румунська судова система й боротьба з корупцією набагато ефективніша за болгарську.

«Їхня судова система набагато демократичніша й більш реформована», – сказав він.

«На північному заході ми, як відомо, є бійцями», – зазначив він, нагадавши, що місцеве населення організувало повстання проти Османської імперії.

Також місцеві сепаратисти заявили, що їх не влаштовує рівень безробіття в цих трьох регіонах, тому люди їдуть до інших областей у пошуках роботи.

Борис Каменов повідомив, що коли ці регіони отримають незалежність від Болгарії, вони звернуться до Румунії з пропозицією про приєднання.

Раніше президент Болгарії наклав вето на антикорупційний закон.

Нагадаємо, прем'єр Болгарії виступив за зняття санкцій із РФ.

Як відомо, з 1 січня Болгарія на півроку розпочала своє головування в Раді Європи, перейнявши його в Естонії.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...