Війна на Донбасі: військовослужбовцям в АТО затримують зарплату

Читать на русском

Військовослужбовцям затримують зарплату за листопад. За словами бійців, затримка поки незначна. Затримки із зарплатами військовослужбовці почали обговорювати в соцмережах.

Військовослужбовцям затримують зарплату за листопад.

Про це «Слово і Діло» повідомили солдати однієї з десантних бригад в зоні АТО.

Карта АТО: ситуація на сході України на 14 грудняСитуація на сході країни станом на 06:00 14 грудня 2017 року за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів і волонтерів.

За словами бійців, затримка поки незначна, але, з огляду на, що президент Петро Порошенко нещодавно обіцяв всім учасникам АТО одноразові премії - дивно, що виплат немає. «Ми не стверджуємо, що це якось пов'язано, але затримок з зарплатами, по суті, давно не було», - стверджують солдати.

Також, за словами військових, премії від президента отримають тільки ті, у кого в 2017 році не було жодної догани.

Проблему із затримками солдати також стали обговорювати в соцмережах. У одній з груп в Facebook бійці влаштували справжню перекличку з питанням про те, хто ще не отримав зарплату. Військові з 56-ї і 80-ї бригад написали, що виплат не було.

Нагадаємо, 6 грудня на День Збройних сил президент Петро Порошенко пообіцяв усім військовим, які були в 2017 році в АТО, одноразові премії.

«Ми переговорили з міністром оборони, знайшли можливості. Тим, хто в цьому році воював в зоні АТО, буде виплачена одноразова грошова премія. Тим, хто був на першій лінії - по 5 тисяч, тих, хто на другій лінії - по 3 тисячі», - заявив Порошенко.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал