Порошенко підписав закон про комунальні послуги

Читать на русском
Президент Петро Порошенко схвалив нову редакцію закону «Про житлово-комунальні послуги», спрямованого на демонополізацію і дерегуляцію сфери ЖКГ.

Президент Петро Порошенко схвалив нову редакцію закону «Про житлово-комунальні послуги», спрямованого на демонополізацію і дерегуляцію сфери ЖКГ.

Про це повідомляє «Слово і Діло» зпосиланням на офіційний сайт голови держави.

Як наголошується, реалізація положень закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням.

«Документом осучаснюються правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також вводяться нові моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності», - сказано в повідомленні.

Пеня за борги ЖКГ: як вплинуть на українців нові штрафиУ Мінфіні зізналися, що коштів на субсидії не вистачає, а тим часом борги за комунальні послуги зростають. Відтак, на українців чекає нововведення – пеня за борги з комуналки. В ситуації розбирались експерти.и.

Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок плати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів суб'єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, 9 листопада Верховна Рада підтримала законопроект Про житлово-комунальні послуги.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал