Соціальний захист населення: як виконують обіцянки депутати-мажоритарники Волинської області

Читать на русском

«Слово і Діло» продовжує серію інфографік, присвячену відповідальності народних депутатів, обраних у мажоритарних округах, оглядом обіцянок парламентарів, які представляють Волинську область. Темою, яку ми обрали для моніторингу сьогодні, є допомога соціально незахищеним верствам населення.

Найбільша кількість таких обіцянок у депутата, обраного в області останнім, – у представниці 23-го округу з центром у Маневичах Ірини Констанкевич, яка пройшла до Ради в результаті довиборів у липні 2016 року. Три її зобов’язання за темою звучать так: відстоювати збільшення виплат самотнім матерям, ініціювати повернення скасованих пільг постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС і відстоювати надання реальних пільг дітям війни. Всі – в процесі виконання.

Два таких зобов’язання «Слово і Діло» зафіксувало в Степана Івахіва. Він у Верховній Раді представляє ковельський округ №21. Обидві його обіцянки вже отримали остаточний статус: про реформування пенсійної системи – «виконано», а про законодавче закріплення гарантій на соцдопомогу та державну пенсію людям, що неофіційно працюють за кордоном, – «не виконано».

Також дві обіцянки за темою має Сергій Мартиняк – депутат-представник округу №20 із центром у Горохові. Одна з них виконана – щодо оздоровлення дітей із Турійського та Локачинського районів. Друга – щодо підтримки малозабезпечених верств населення – поки «в процесі».

Депутат від округу №19 Ігор Гузь обіцянку домогтися надання пільг та виплат бійцям АТО й родинам загиблих воїнів виконав. Такий самий статус отримало й зобов’язання іншого волинського мажоритарника, який потрапив до огляду, – Ігоря Лапіна (ОВО №22, Луцьк), який обіцяв не допустити скасування чи скорочення субсидій малозабезпеченим громадянам на оплату комунальних послуг.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...