У Франції масово протестують проти реформ Макрона

Читать на русском
Дві найбільші профспілки Франції вчетверте за осінь проводять протести по всій країні проти президента Еммануеля Макрона та його реформ.

Дві найбільші профспілки Франції вчетверте за осінь проводять протести по всій країні проти президента Еммануеля Макрона та його реформ.

Про це повідомляє ABC News, пише «Слово і Діло».

Зазначається, що у 170 містах протестувальники вийшли на вулиці, щоб висловити невдоволення політикою Макрона. Проте масштаб протестів поступово зменшується, зазначає видання.

У демонстраціях також бере участь велика студентська спільнота.

Як повідомляється, поліція у Нанті застосувала сльозогінний газ для розгону натовпу.

Нова реформа Макрона передбачає подальшу лібералізацію ринку праці. Нові заходи спрощують Трудовий кодекс і збільшують кількість питань, які регулюватимуться не законом, а колективними угодами на підприємствах і в галузях економіки.

Мета реформи - зробити ринок праці гнучкішим, щоб домогтися зниження хронічно високого рівня безробіття - 9,5% працездатного населення (за середньоєвропейського показника 7,8%).

Противники реформи трудового законодавства вважають, що зміни не призведуть до створення великої кількості робочих місць, а лише посилять нестабільність на ринку праці.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал