Як працюють міністри Гройсмана? Дайджест обіцянок уряду з 1 до 14 листопада

За перші два тижні листопада міністри порадували трьома виконаними обіцянками, причому провалили лише одну. Ми пропонуємо до вашої уваги традиційний огляд обіцянок уряду.

Єдиним, хто не дотримав свого слова з 1 до 14 листопада, став міністр соціальної політики Андрій Рева, який не виніс до 1 листопада на розгляд Кабміну законопроект про пенсійне забезпечення військовослужбовців і правоохоронців: документ все ще розробляється й не пройшов узгодження з відповідними органами.

Впорався зі своєю обіцянкою відкрити в жовтні шість оновлених армійських їдалень міністр оборони Степан Полторак: до листопада їх запрацювало 9, за що голова Міноборони отримав до активу виконану обіцянку.

Другим, хто виконав обіцянку за цей період, став голова Міненерго Ігор Насалик – другий енергоблок Южно-Української АЕС був запущений о 2 ночі 1 листопада, а міністр обіцяв запуск енергоблоку до кінця місяця, тому наші аналітики зарахували цю обіцянку як виконану.

Також 6 листопада керівник Мінінфраструктури Володимир Омелян відзвітував за сказаною ним ще в травні обіцянкою закупити в 2017 році 78 габаритно-вагових комплексів для контролю за вагою вантажівок на дорогах.

Крім того, з 1 до 14 листопада міністри встигли роздати ще 7 нових обіцянок: зокрема, Рева пообіцяв провести аудит Пенсійного фонду в першому півріччі 2018 року.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...