У «Відродження» змінився склад лідерів

Читать на русском
Народні депутати Віталій Хомутиннік та Віктор Бондар стали співголовами депутатської групи Відродження у Верховній Раді.
На фото: зліва Віталій Хомутиннік, в центрі - Віктор Бондар

Народні депутати Віталій Хомутиннік та Віктор Бондар стали співголовами депутатської групи «Відродження» у Верховній Раді.

Про це повідомив спікер парламенту Андрій Парубій наприкінці пленарного засідання в середу, 8 листопада.

Віктор БондарНародний депутат України
Бондар запевнив, що «Відродження» не буде голосувати за медичну реформуСказано 18 вересня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

«Згідно з протоколом засідання депутатської групи «Партії «Відродження», ... повідомляю про зміну складу лідерів. Після складання повноважень голови депутатської групи й заступника голови депутатської групи народними депутатами Бондарем Віктором та Іллюком Артемом співголовами депутатської групи партії «Відродження» у Верховній Раді восьмого скликання обрані народні депутати Хомутиннік Віталій і Бондар Віктор», – поінформував Парубій.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо можливого ухилення від сплати податків Хомутинніком. Саме на час розслідування нардеп вирішив залишити посаду керівника депутатської групи «Відродження».


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: