Екс-прокурор і кандидат у судді придбав офіс за п'ять мільйонів гривень

Колишній працівник прокуратури Київської області витратив понад п'ять мільйонів гривень на купівлю нежитлового приміщення.

Колишній прокурор відділу прокуратури Київської області, кандидат у судді місцевих судів Олексій Невзоров придбав офіс у Києві вартістю понад 5 мільйонів гривень.

Таке повідомлення про зміну майнового стану він подав до Єдиного державного реєстру декларацій, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданим документом, екс-прокурор 24 жовтня придбав офісне приміщення площею 294,2 кв. м у ТОВ «Прайм-Банк» за 5 мільйонів 70 тисяч гривень. Раніше він отримав два мільйони гривень як подарунок від своїх батьків, а ще 800 тисяч гривень позичив у своєї дружини.

В електронній декларації перед звільненням Невзоров вказав, що володіє квартирою в н. п. Чайки площею 83,6 кв. м, квартирою в Києві площею 60,6 кв. м, гаражем і земельною ділянкою в Київській області, а його дружина – офісом у Києві площею 92 кв. м, вартістю 1 мільйон 987 тисяч 343 гривні, купленим цього року.

Також у подружньої пари два автомобілі Mercedes Е250 2012 року і C-180 2014 року. Дружина екс-прокурора є бенефіціаром і керівником юридичної компанії ІДС, а також має там корпоративні права.

За минулий рік вони отримали спільний дохід на загальну суму 4 млн 384 тис. 761 грн. Крім того, в 2016 році вони готівкою зберігали 800 тис. грн, 158 тис. дол. і 3500 євро.

Нагадаємо, оперу кримінальної поліції подарували гроші на купівлю квартири.

Раніше заступник начальника відділу поліції та його дружина позичили в матері поліцейського понад мільйон.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...