Стан здоров'я українця Гриба погіршився

Читать на русском
Українські консули змогли побачитися з Павлом Грибом у російському СІЗО і відзначили погіршення здоров'я затриманого українця.

Українські консули змогли побачитися з Павлом Грибом у російському СІЗО і відзначили погіршення здоров'я затриманого українця.

Про це заявив Василь Кирилич, керівник управління департаменту консульської служби МЗС України, передає «Слово і Діло» з посиланням на «112 Україна».

«Зустріч тривала майже годину. Адміністрацією СІЗО була оголошена категорична вимога, як це було й 18 вересня під час зустрічі: спілкування має відбуватися винятково російською мовою і за присутності заступника начальника СІЗО і одного з охоронців, який здійснював відеодокументування зустрічі», - зазначили в МЗС.

Консули зазначили, що після препаратів, які призначили російські лікарі, Грибу стало гірше. Разом з тим за результатами проведеного російською стороною медичного обстеження повідомляється про те, що не було виявлено протипоказання для його подальшого перебування в СІЗО.

Кирилич розповів, що МЗС у взаємодії з правозахисними організаціями і міжнародними партнерами вживає максимальних заходів політичного й дипломатичного тиску на РФ з метою звільнення незаконно затриманого і незаконно утримуваного Павла Гриба в СІЗО в Краснодарі.

Як відомо, ЄСПЛ надіслав листа до адвоката Гриба з проханням надати висновки щодо стану його здоров’я до 16 жовтня цього року.

Не дочекавшись рішення Росії, МЗС України та МОЗ 11 жовтня відправили групу українських лікарів до Краснодара.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал