НАБУ перевіряє начальника одного з главків ДСНС за фактами неправди в декларації

Читать на русском
В Антикорупційному бюро вважають, що начальник главку Держслужби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області забув задекларувати дачу.
Віктор Гвоздь

Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Віктора Гвоздя за фактами можливого декларування недостовірної інформації.

Про це йдеться в рішенні одного зі столичних районних судів, повідомляє «Слово і Діло».

За версією слідства, Гвоздь не вказав у електронних деклараціях за 2015 і 2016 роки свою дачу, право власності на яку він отримав у 2009 році. У Бюро відзначили, що в щорічній декларації про доходи за 2012 рік начальник главку ДСНС зазначив, що земельну ділянку та цю незадекларовану дачу він переоформив на іншу особу на безоплатній основі.

Таким чином, у слідства виникли обґрунтовані підозри про вчинення начальником главку ДСНС правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

У зв'язку з цим детектив просив суд надати йому тимчасовий доступ до оригіналів декларацій про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру Гвоздя за 2011 і 2012 роки з можливістю їх вилучення.

Суд, вислухавши доводи працівника НАБУ, повністю задовольнив клопотання.

Нагадаємо, НАБУ перевіряє народного депутата Вадима Новинського, а також його колегу з парламенту Максима Полякова за фактами можливого незаконного збагачення.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: