Google презентувала стратегію розвитку штучного інтелекту

Читать на русском
На презентації в США СЕО компанії Google Сундар Пачаі розповів про концепцію AI First. За словами глави компанії Google, ця стратегія допоможе переосмислити те, як комп'ютери працюють.

На презентації в США СЕО компанії Google Сундар Пачаі розповів про концепцію AI First.

За словами глави компанії Google, ця стратегія допоможе переосмислити «те, як комп'ютери працюють», пише «Слово і Діло».

Сундар Пачаі заявив, що «компанія робить ставку на штучний інтелект в техніці». Щоб підкреслити це, Пачаі виділив під час свого виступу 4 жовтня в США чотири пункти нової стратегії AI First.

Люди повинні бути здатні взаємодіяти з ІІ простим чином. ІІ повинен бути на всіх пристроях. ІІ потрібна контекстность: ПО повинно враховувати контекст того, що відбувається. Розумні системи повинні постійно адаптуватися і поліпшуватися.

Сундар Пачаі також заявив, що Google спробує зробити свою машину Auto ML доступною не тільки вченим, але і будь-яким ентузіастам.

«Смартфони можуть прогресувати в характеристиках, але без розумного софта це мало кому потрібно», - заявив виступав після Сундара пача розробник смартфонів Pixel Рік Остерлох.

Раніше повідомлялося, що Google запустить інноваційний сервіс для публікації новин.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...