Головлікар Вінницького диспансеру придбав автівку за два мільйони

Читать на русском
Головлікар Вінницького обласного онкологічного диспансеру витратив понад два мільйони гривень на новий транспортний засіб.
Володимир Шамрай

Головний лікар Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шамрай придбав собі новенький позашляховик Toyota Land Cruiser 200 більш ніж за 2 мільйони гривень.

Таке повідомлення про зміну майнового стану він подав до Єдиного державного реєстру декларацій 3 жовтня, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданим документом, Шамрай ще 20 липня придбав у ТОВ «Преміум Моторс» автомобіль Toyota LC 200 за 2 мільйони 73 тисячі 660 гривень. Таким чином, головний лікар порушив закон про протидію корупції в частині 10-денного терміну подачі такого повідомлення.

Раніше він продав свій старий Mitshubishi Pajero Wagon 2014 р. в. за 1,25 млн грн.

В електронній декларації за 2016 рік Шамрай вказав, що разом із дружиною володіє квартирою у Вінниці площею 160 кв. м, садовим будинком площею 60 кв. м, трьома гаражами у Вінниці (один належить дочці) та земельними ділянками. Також у головлікаря дві пари наручних годинників, вартість яких перевищує 100 прожиткових мінімумів.

Крім того, він задекларував сукупний із дружиною дохід у розмірі 3 млн 416 тис. 845 грн. Також Шамрай вніс до декларації 2,4 млн грн, 27 тис. дол. і 13 тис. євро заощаджень готівкою у його сім'ї. На банківських рахунках у нього близько 100 тис. грн.

До того ж Шамрай є бенефіціаром приватного підприємства «Вітамедлайф», керівником якого вказана його дружина.

Нагадаємо, співробітниця Нацдержслужби придбала столичну квартиру за півтора мільйона.

Раніше «Слово і Діло» з'ясувало, що члени комісії прокурорів преміювали себе на сотню тисяч гривень.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...