Чиновниця Чернігівської ОДА отримала півмільйона в подарунок і придбала простору квартиру

Читать на русском

Спеціаліст одного з департаментів Чернігівської облдержадміністрації отримала понад півмільйона гривень у подарунок і витратила їх на квартиру.

Головний спеціаліст відділу регулювання водних ресурсів атмосферного повітря та відходів управління екологічної безпеки та дозвільної системи департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації Ярослава Деркач отримала в подарунок 523 тисячі гривень, за які купила квартиру площею понад 100 квадратних метрів.

Такі повідомлення про зміну майнового стану вона подала до Єдиного державного реєстру декларацій, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданими документами, 14 вересня Деркач отримала від громадянина України Надії Іванівни Росік грошовий подарунок на суму 523 тис. грн. Згодом, 15 вересня, чиновниця Чернігівської ОДА подала повідомлення про купівлю квартири в Чернігові за ці гроші загальною площею 103 кв. м.

На сайті lun.ua квартири з такою ж площею у старих будинках коштують близько 30 тис. дол. (~770 тис. грн), а в новобудовах – близько 55 тис. дол.

В щорічній декларації про доходи за 2016 рік Деркач вказала, що володіє житловим будинком у н. п. Петрівка Сновського району Чернігівської області, однак містом проживання вказала Чернігів, в якому не має житла. Також єдине, що вказано крім будинку, це зарплатня чиновниці – 55 503 грн за минулий рік.

Нагадаємо, родина працівників ДСНС придбала столичну квартиру за півтора мільйона гривень, маючи в декларації лише 600 тис. грн. Однак через два дні після подачі повідомлення працівниця ДСНС згадала про подарунок і позики.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...