Стало відомо, коли Україна отримає черговий транш від ЄС

Читать на русском
Представництво ЄС в Україні прогнозує виділення Україні чергового траншу в розмірі 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги в січні 2018 року.

Представництво ЄС в Україні прогнозує виділення Україні чергового траншу в розмірі 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги в січні 2018 року.

Про це повідомив перший секретар відділу торгівлі та економіки представництва ЄС Жослін Гитонья в інтерв'ю «Українським Новинам», пише «Слово і Діло».

«Я хотів би підкреслити, що терміни - це суто технічне питання. Може бути невелика технічна затримка в кілька тижнів між прийняттям рішення і безпосередньою виплатою, але якщо все буде добре, то транш буде наданий на самому початку наступного року», - сказав Гитонья.

Він повідомив, що ЄС очікує виконання Україною всіх умов, які дозволили б їй отримати цей транш, включаючи скасування заборони Верховною Радою на експорт деревини.

«Ми все ще дуже чекаємо, що всі умови будуть виконані. Оскільки питання дійсно є одним з умов відповідного меморандуму про взаєморозуміння, ми сподіваємося на його рішення у встановлені терміни», - сказав він.

В результаті цієї виплати загальна макроекономічна допомога, яку ЄС поширить на Україну з 2014 року, досягне 2,81 млрд євро, що є найбільшим обсягом макроекономічної допомоги, наданої ЄС будь-якій країні, яка не входить в ЄС.

Раніше повідомлялося, скільки разів місія МВФ відвідає Україну восени.

Нагадаємо, уряд підтримав реформу, на яку Євросоюз виділив 100 млн євро.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал