У Пхеньяні засудили до страти іноземних журналістів

Читать на русском
Північна Корея засудила чотирьох південнокорейських журналістів до страти за книжкові огляди.

Чотирьох журналістів із Південної Кореї Пхеньян засудив до страти за «образливі для Північної Кореї книжкові огляди».

Про це повідомляє АFР, передає «Слово і Діло».

«Пхеньян засудив чотирьох журналістів Південної Кореї до страти за книжкові огляди, які образили Північ», – йдеться в повідомленні.

Південнокорейські газети Chosun Ilbo та Dong-A Ilbo зробили огляди на перевидану книгу «Секретна Північна Корея», написану британськими журналістами Деніелом Тодором і Джеймсом Пірсоном, вперше опубліковану в 2015 році.

У роботі детально описується зростання ролі ринку в повсякденному житті в КНДР, де південнокорейські телевізійні драми поширюються на чорному ринку та копіюються модні течії Півдня.

Британська прем'єрка назвала спосіб зупинити випробування КНДРМей заявила про ключову роль Пекіна в стримуванні Пхеньяна й закликала Китай посилити тиск на Північну Корею.

Для огляду книга була перейменована на «Капіталістичну Республіку Корея», а на обкладинці червону зірку герба КНДР замінили на символ долара.

Ухвалюючи вирок, північнокорейський суд наголосив, що своїм оглядом південнокорейські газети «скоїли огидний злочин, який серйозно ображає гідність КНДР». До страти були засуджені по одному журналісту з кожної газети, а також самі очільники видань.

«Злочинці не мають права на апеляцію, страту здійснять у будь-який момент та в будь-якому місці без жодних додаткових процедур», – йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, нещодавно для обговорення ситуації в зв'язку з останнім запуском Північною Кореєю балістичної ракети Рада безпеки ООН зібрала екстрене засідання.

Також зазначимо, Лавров звернувся до Тіллерсона щодо нових санкцій проти КНДР.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: