Нацрада назвала телеканали, які не дотримуються мовних квот

Читать на русском
За словами голови Нацради Юрія Артеменкя, перевірили всі медіа-групи, але лише Інтер не дотримується вимог.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення визнала порушення та оголосила попередження медіа-холдингу Inter Media Group, за яким телеканали мають упродовж місяця внести зміни до своєї діяльності.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«Ми перевіряли всі медіа-групи, але лише «Інтер» не дотримується вимог», – сказав голова Нацради Юрій Артеменко.

Так, за ПрАТ «Телеканал «Інтер» визнано порушення частини четвертої статті 28 закону України «Про телебачення і радіомовлення» і пункту 4.2. Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та про порушення законодавства про рекламу.

«Зобов’язати ліцензіата ПрАТ «Телеканал «Інтер», м. Київ, протягом місяця з дня ухвалення цього рішення привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення Національна рада може застосувати до ліцензіата санкції, передбачені чинним законодавством України», – йдеться в рішенні.

Раніше повідомлялося, що Нацрада попередньо виявила порушення на чотирьох телеканалах – «Інтер», НТН, «Піксель» та «Enter-фільм».

Також у липні Нацрада оштрафувала дві радіостанції за недотримання мовних квот.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал