Британія хоче вийти з-під юрисдикції Євросуду

Читать на русском
Проти Європейського суду виступають чимало законодавців у правлячій консервативній партії Британії.

Уряд Британії оприлюднить сьгодні, 23 серпня, свої пропозиції для переговорів з ЄС, згідно з якими країна не має перебувати під юрисдикцією Європейського суду після Brexit.

Про це повідомляє Euractiv, передає «Слово і Діло».

Проти Європейського суду виступають чимало законодавців у правлячій консервативній партії, які кажуть, що він повільно відбирає владу у британських судів і парламенту.

Але для ЄС суд у Люксембурзі є остаточним арбітром законодавства ЄС і повинен захищати своїх громадян, навіть тих, які живуть у Великій Британії.

«Ми вже давно зрозуміли, що при виході з ЄС ми припинимо пряму юрисдикцію Суду ЄС у Великій Британії», - сказав один з британських урядовців.

У Британії з'явиться політична партія противників Brexit – ЗМІУ Британії незабаром оголосять про створення нової політичної партії Демократи, яка об'єднає в своїх рядах противників виходу країни з ЄС.

У документі британський намагатиметься показати «приклади існуючих способів вирішення спорів у міжнародних угодах без Європейського суду».

«У документі буде досліджуватись безліч прецедентів ... щоб продемонструвати, що є нормальним для ЄС досягати угод з третіми країнами, без того, щоб Європейський суд з прав людини не мав прямої юрисдикції над ними», - зазначив співрозмовник.

Третій раунд переговорів Британія-ЄС відбудеться наступного тижня у Брюсселі.

Нагадаємо, уряд Британії хоче відкласти наступний етап переговорів щодо Brexit до грудня, щоб дочекатися результатів виборів у Німеччині.

Також Лондон запропонував створити «тимчасовий митний союз» після Brexit.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...