У Viber з'явилася можливість змінити номер телефону без втрати аккаунта

Читать на русском
Команда месенджера Viber додала давно запитувану користувачами можливість змінювати пов'язаний з аккаунтом номер телефону без втрати даних.

Команда месенджера Viber додала давно запитувану користувачами можливість змінювати пов'язаний з аккаунтом номер телефону без втрати даних.

Зміна номера здійснюється тільки на основному пристрої - смартфоні або планшеті з SIM-картою, пише «Слово і Діло».

Раніше зміна номера мобільного телефону призводила до втрати аккаунта Viber і необхідності заводити новий. Тепер у користувачів з'явилася можливість переходити на новий номер, а також змінювати основний мобільний пристрій, зберігаючи зміст чатів, списки контактів та інші дані.

Щоб змінити номер в Viber, потрібно встановити в смартфон або планшет нову SIM-карту: додаток автоматично ідентифікує це і запропонує користувачеві змінити номер телефону, а також, за необхідності, зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код в SMS.

При зміні номера на оновлений аккаунт переноситься вся необхідна інформація: контакти, діалоги, список паблік акаунтів, на які підписаний користувач, придбані стікерпакі. Присутні в Viber друзі користувача, який змінив номер, автоматично отримають повідомлення і пропозиція зберегти нову контактну інформацію.

Якщо користувач збирається змінити не тільки номер телефону, але і використовується пристрій, перед цим необхідно перенести контакти зі старого смартфона на новий. Це можливо тільки в тому випадку, якщо платформа залишається колишньою: наприклад, перенести дані з Android на iOS не вдасться.

Тим, хто використовує Viber на декількох пристроях - на смартфоні і комп'ютері або планшеті, перед зміною номера слід переконатися, що Viber на додаткових пристроях оновлений до останньої версії, інакше аккаунт буде активовано на них.

Нагадаємо, в WhatsApp з'являться грошові перекази.

Раніше в роботі Facebook і Instagram відбулися масштабні збої.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...