Transparency International просить САП заборонити Насірову відвідувати службовий кабінет

Читать на русском
ТІ закликала САП звернутися до слідчого судді з клопотанням про заборону Насірову перебувати у службовому кабінеті, знайомитися з документами та давати розпорядження підлеглим.

Відстороненому очільнику фіскальної служби Роману Насірову треба заборонити відвідувати його робочий кабінет.

Про це йдеться у зверненні Transparency International Ukraine до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає «Слово і Діло».

«Враховуючи, що перебування підозрюваного на посаді сприяло вчиненню кримінального правопорушення, є підстави очікувати, що, продовжуючи користуватися службовим кабінетом та повноваженнями, підозрюваний має можливість знищити чи підробити докази та документи, або вплинути на свідків та інших учасників кримінального провадження», – йдеться в повідомленні.

З огляду на це організація закликала САП звернутися до слідчого судді з клопотанням про заборону Насірову перебувати у службовому кабінеті, знайомитися зі службовими документами та давати будь-які розпорядження підлеглим.

Також у Transparency International Ukraine закликали відсторонити голову ДФС від посади, але, як відомо, він уже відсторонений.

Нагадаємо, днями ЗМІ повідомили, що Насіров уже тиждень як повернувся на роботу.

Згодом у ДФС заявили, що той насправді не повертався на роботу, а приходив за особистими речами.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: