Що за три місяці наобіцяли на Банковій? Дайджест обіцянок президента та його адміністрації

За період із 28 квітня до 27 липня 2017 року президент України Петро Порошенко публічно озвучив лише 6 нових обіцянок. Такі дані за результатами постійного моніторингу діяльності глави держави наводить «Слово і Діло». При цьому жодну обіцянку ані з цих шести, ані з озвучених раніше президент не виконав.

З найважливішого виділяємо три обіцянки. Ще 28 квітня президент пообіцяв, що незабаром рахунки чиновників часів Віктора Януковича будуть арештовані. 17 липня під час відкриття спільного україно-молдовського митно-прикордонного пункту в Кучурганах він запевнив, що завершить демаркацію придністровської ділянки україно-молдовського кордону. А вже наступного дня, перебуваючи з офіційним візитом у Грузії, заявив, що за кілька років товарообіг між двома країнами зросте до 1 мільярда доларів.

З дрібніших обіцянок Порошенка – відкриття в серпні автомобільного руху мостом Бронниця-Унгурь, відновлення залізничного руху ділянкою Березине-Басарабяска та «імунітет» від трансформацій для Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Що ж до глави АП та його заступників, то вони також весь цей час були небагатослівними: ані нових, ані завершених обіцянок аналітики порталу не виявили.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...