У Києві погодили будівництво п'ятої лінії метро

Читать на русском
У Києві планують побудувати п'яту лінію метро, ​​яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу.

У Києві планують побудувати п'яту лінію метро, ​​яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу.

Про це повідомляє delo.ua, пише «Слово і Діло».

Як повідомляється, на днях на містобудівній раді Києва внесли останні зміни в проект Генплану столиці. Документ пройшов державну експертизу і незабаром буде внесений для прийняття до Київради.

Начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури КО «Київгенплан» Тамара Аляб'єва розповіла, що в проекті Генплану закладена на перспективу і п'ята лінія метрополітену. Її траса остаточно буде визначена при складанні техніко-економічного обґрунтування цього проекту.

«Суть в тому, щоб метро пройшло по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу. Для міста - це необхідність, яка відповідає світовим стандартам забезпечення громадським транспортом», - розповіла Аляб'єва.

По одному в руки: в метро Києва обмежать продаж жетонівЗ 15 липня в касах метро Києва будуть продавати не більше одного жетона в руки, автомати почнуть видавати не більше двох.

Крім того, вона підтвердила, що добудова Сирецько-Печерської лінії метро в бік Виноградаря почнеться вже в кінці нинішнього року.

Як повідомлялося, столичний метрополітен планує закупити 65 нових вагонів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: