Бійці 54-ї бригади ЗСУ оголосили голодування

Читать на русском

Військові 54-ї бригади Збройних сил оголосили про голодування через примусове переміщення бійців без їхньої згоди до інших підрозділів.

Військові 54-ї бригади Збройних сил оголосили про голодування через примусове переміщення бійців без їхньої згоди до інших підрозділів.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомила солдат 54-ї бригади Яна Червона, передає «Слово і Діло».

За її словами, низка бійців отримали накази на переведення до 6 різних бригад Збройних сил, причому в наказі було вказано «на підставі рапорту бійця», якого насправді не було. Вона стверджує, що таким чином командир бригади хоче знищити підрозділ добровольців.

«Це явний факт шахрайства з боку бригади для знищення добровольців ... Комбриг вирішив, що злагоджений підрозділ із мотивованими бійцями не потрібен бойовій бригаді», – пише солдат.

Бійці закликають військову прокуратуру звернути увагу на ці факти та провести розслідування.

Солдати також просять перевести їх до батальйону «Донбас» або замінити командира 54-ї бригади, оскільки після цього випадку вони не можуть довірити йому свої життя.

Нагадаємо, в квітні на Чугуївському військовому полігоні під час занять із бойової підготовки загинули двоє військовослужбовців 54-ї бригади. Згодом стало відомо, що бійці потрапили під обстріл своїх побратимів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: