Соцмережа «ВКонтакте» на платформі Android стала доступною для українських користувачів

Читать на русском
У новому оновленні програми ВКонтакте на платформі Android з'явилася можливість заходити в соцмережу з території України.

У новому оновленні програми «ВКонтакте» на платформі Android з'явилася можливість заходити до соцмережі з території України.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Ain.ua.

Після установки оновлення в основних налаштуваннях облікового запису можна включити функцію «Використовувати Proxy-сервер», і доступ до соцмережі буде відновлено незважаючи на блокування в Україні.

Заборона соцмереж: за яких умов «ВКонтакте», «Одноклассники» і «Яндекс» можуть розблокуватиМедіаконсультант оцінив вірогідність зняття заборони з російських соцмережі і розповів, що може стати приводом для відміни блокування.

У компанії підтвердили, що тестували цю функцію на обмеженій кількості користувачів. 9 липня її запустили для всіх.

Інформацію про те, що вбудований проксі доступний всім користувачам на Android, підтвердив представник ВКонтакте Влад Леготкін. Він також повідомив, що для користувачів iOS така функція недоступна. «Поки це більше експеримент, тому викотили тільки на Android», - пояснив він.

При включеному проксі користувач отримує доступ до новин, повідомлень, аудіозаписів, причому програються всі композиції, в тому числі ті, що можуть бути заблоковані через порушення авторських прав при вході через VPN з точкою доступу в Європі. Однак завантаження файлів як і раніше не працює. Також при включеному проксі завантаження даних відбувається повільніше, ніж зазвичай.

Раніше президент Петро Порошенко відмовився розблокувати «ВКонтакте».

Нагадаємо також, що після заборони українська аудиторія «ВКонтакте» знизилася на 60%.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...