МЗС першим в Україні отримає надсучасну систему кіберзахисту

Читать на русском
Першим об'єктом, на якому збудують надсучасну систему кіберзахисту, буде Міністерство закордонних справ.

Першою державною установою, яка отримає надсучасний захист від кібератак в Україні, стане Міністерство закордонних справ.

Про це на брифінгу заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак, передає «Слово і Діло» з посиланням на УНІАН.

«Ми завершили перший етап реалізації програми трастового фонду НАТО та сприяння Україні у сфері кіберзахисту. Результатом спільної роботи українських експертів та експертів країн НАТО стало створення в СБУ та Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації ситуаційних центрів реагування на інциденти, які дозволять забезпечити аналіз кіберризиків на об'єкти енергетичної інфраструктури та вживати невідкладні заходи з реагування», – сказав він.

Кібератака: яких наслідків очікуватиЖурналіст Максим Кречетов розповів про можливі наслідки кібератаки, яка сталася напередодні Дня Конституції.

«Першим об'єктом, на якому збудують надсучасну систему кіберзахисту, буде Міністерство закордонних справ», – додав Грицак.

За його словами, в Україні інтегрують в інфраструктуру національної системи кібербезпеки технічне обладнання та програмне забезпечення, призначене для захисту від хакерських атак.

Крім того, Грицак розповів, що перший транш трастового фонду НАТО передбачає виділення 1 млн євро. За ці кошти закуплять обладнання та програмне забезпечення для кіберзахисту, а також профінансують тренінги для українських фахівців кібербезпеки.

Раніше повідомлялося, що Румунія надасть Україні обладнання для кіберзахисту за більш ніж один мільйон євро в рамках трастового фонду НАТО з кібербезпеки.

Також проти компанії M.E.Doc, сервери якої використовували для розповсюдження вірусу-вимагача Petya.A, українські правоохоронні органи збираються порушити кримінальну справу.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...