Сус хоче повернутися до ГПУ через суд

Читать на русском
Сус просить суд визнати протиправним і скасувати наказ від 13 квітня 2017 року про його звільнення з посади та з органів прокуратури.

Колишній старший слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Дмитро Сус просить суд поновити його на посаді.

Про це заявили в Генпрокуратурі, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Українські новини».

«Ухвалою Окружного адміністративного суду Києва від 23.05.2017 відкрито провадження у справі за позовом Суса Д. М. до генерального прокурора України», – повідомили в ГПУ.

Сус просить суд визнати протиправним та скасувати наказ від 13 квітня 2017 року про його звільнення з посади та з органів прокуратури.

Луценко: Слідство щодо розстрілів на Майдані завершать до кінця рокуУ ГПУ повідомили, що слідство щодо розстрілів на Майдані має бути завершено до кінця 2017 року.

Суд почне розглядати справу 5 вересня.

Сам Сус відмовився пояснювати мотивацію свого позову. Він не збирається коментувати питання, пов'язані з Генпрокуратурою.

Як відомо, в квітні генеральний прокурор Юрій Луценко звільнив старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса через систематичне порушення законів «Про запобігання корупції», «Про прокуратуру», а також прокурорської етики.

Торік Сус не вніс до декларації інформацію про житло та автомобіль, за що йому зробили догану й понизили на посаді.

Також Луценко повідомив, що Генеральна прокуратура проводить розслідування щодо окремих міністрів чинного Кабінету міністрів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: