Сказав і не зробив: нардеп Ревега провалив обіцянку допомогти з ремонтом дороги в Княжиках

Читать на русском
Народний депутат Олександр Ревега не зміг посприяти ремонту дороги в селі Княжики Житомирської області.

Народний депутат Олександр Ревега провалив обіцянку вирішити питання з ремонтом дороги до села Княжики Житомирської області.

10 березня минулого року нардеп від фракції партії «Солідарність» на своїй сторінці в Facebook розповів про зустріч із жителями села Княжики. Люди поскаржилися на відсутність повноцінної дороги до села. Ревега пообіцяв вирішити проблему з ремонтом, нагадує «Слово і Діло».

У листопаді Житомирська ОДА у відповіді на запит інформаційного агенства «Слово і Діло» підтвердила що питання про ремонт дороги до села Княжики обговорювалося місяцем раніше. У Службі автомобільних доріг Житомирської області запевнили, що поточний ремонт відбудеться найближчим часом.

Олександр РевегаНародний депутат України
Ревега обіцяє вирішити питання ремонту дороги до села Княжики Житомирської областіСказано 10 березня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Наступною відповіддю на інформаційний запит в березні 2017 року порталу повідомили, що дорогу не відремонтували через відсутність грошей.

Рік тому нардеп сказав, що побачена ним дорога перебуває в такому стані, що її й дорогою назвати не можна. Але у столиці Ревега напевно користується дорогами кращої якості, благополучно забувши про нещасне селі Княжики Житомирської області.

Дорога до села відремонтована так і не була. Олександр Ревега не сприяв вирішенню зазначеного питання.

Всього аналітики порталу зареєстрували 26 зобов'язань Ревеги, лише три з яких він виконав. У рейтингу відповідальності депутатів Верховної Ради він на 308-му місці.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...