В Україні змінився транспортний збір на «розкішні» авто

Читать на русском
Уряд змінив методику оцінки автомобілів, що підлягають транспортному податоку в 25 тис. грн.

Уряд змінив методику оцінки автомобілів, що підлягають транспортному податоку в 25 тис. грн.

Кабмін затвердив поправки до Методики визначення середньоринкової вартості легкового автомобіля для визначення транспортного збору.

Про це передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Новою Методику привели у відповідність з прийнятими в кінці 2016 року змінами до Податкового кодексу, де, зокрема, вже не враховується тип двигуна автомобіля, коробки передач, а також пробіг.

За новими змінами до Податкового кодексу, автомобілі, на які нараховуватиметься транспортний податок, повинні бути не старше п'яти років, середня ринкова вартість яких перевищує розмір 375 розмірів встановленої на 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати (1,2 млн грн). Раніше, нагадаємо, було 750 мінімумів (1,03 млн грн).

Згідно з новою Методикою, зокрема, з формули розрахунку середньоринкової вартості виключений коригувальний коефіцієнт в залежності від пробігу.

Для визначення середньоринкової ціни у формулі ціна нового автомобіля множиться на коригувальний коефіцієнт з урахуванням терміну експлуатації ТЗ (відповідно до затвердженого урядом в квітня 2013 року Порядком визначення середньоринкової ціни ТЗ).

Як повідомлялося, кількість електрокарів в Україні стрімко зростає.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал